PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765917}

Facet do wymiany

Rock'n Roll
4,8 3 143
oceny
4,8 10 1 3143
Facet do wymiany
powrót do forum filmu Facet do wymiany

...no może bez przesady :D aczkolwiek dawno nie ogladałem tak pokręconego filmu, gdzie klozetowe dowcipy mieszane są z poważną tematyką artystycznego przemijania i szufladkowania. Wiele można tutaj uznać za złe, ale mimo wszystko film jest nietuzinkowy i warty obejrzenia. Sam nie wiem czy warto wybierać się do kina, bo z jednej strony wydawanie powiedzmy 30zl na bilet to chyba strata kasy (Oscarów,czy Cezarów ;) za to nie będzie), z drugiej strony często oglądanie komedii w szrszym gronie służy odbiorowi końcowemu danego filmu. Tak czy inaczej "Facet do wymiany" należy raczej do filmów zapadających w pamięć, co należy docenić. Mam wrażenie jakby twórcy zostali spuszczeni ze smyczy i to zrobiło robotę.

ocenił(a) film na 9
Malebo

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym filmem. Spodziewałem się kolejnej znośnej francuskiej komedii, a naprawdę zaserwowano coś co mega bawi i zaskakuje. Warto również zwrócić uwagę na muzykę która się w filmie pojawia. Dla mnie rewelacja!

ocenił(a) film na 3
Malebo

Właśnie wróciłam z kina i niestety jestem wymęczona tym filmem. Pierwszą połowę ogląda się z przyjemnościa, ale po pewnym czasie zachowanie bohatera zaczyna człowieka nużyc, człowiek zaczyna czekać na jakiś przełom i gdy wydaje się, że ów przełom w zachowaniu bohatera nastapi, to twórca filmu serwuje nam wszystko od początku, z tym, że teraz oglądamy Kena w roli głównej. Ostatnio francuskie filmy bardzo mnie rozczarowują.

Malebo

A juz mialem nie ogladac z powodu niskiej oceny na FW...
Stracilbym kryzys wieku sredniego, tlumaczenia z kanadyjskiego, Celine Dion i 4 Cezary ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones