PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107118}

Osaczony

Hostage
7,1 39 196
ocen
7,1 10 1 39196
5,7 7
ocen krytyków
Osaczony
powrót do forum filmu Osaczony

MARS! MARS! MARS!

ocenił(a) film na 9

Film mi sie podobał. Trzymał w napięciu i był ciekawy. Być może miał jakieś nieścisłości i niedociągnięcia, ale ja sie nie znam i ich nie wyłapałam. Co mnie zaskoczyło: największym aktorem w filmie był nie Bruce Willis, ale Ben Foster, który przez cały czas grał pierwsze skrzypce. Jego Mars był genialny. Stworzył postać negatywną, której widz (przynajmniej ja)do konca kibicuje. A scena finałowa napewno sprawiła, że co wrażliwsze laski popłakały sie za nim.
Mars Fostera nadał temu filmowi pewien tragiczny wymiar. Tragiczny, ale nie łzawy. Bo Mars, tak jak w książce (polecam, choć wygląd Marsa jest tam zupełnie inny)jest złym, dziwnym chłopakiem o skrzywionej psychice, żyjącym jakby w oderwaniu od rzeczywistości. Świetna kreacja, świetny aktor. Ukłony!

ocenił(a) film na 8
kardemine

Zgadzam się
Lubię kino akcji i ten film tak czy inaczej oceniłabym wysoko, ale za Fostera daje 10. Ten chłopak dał czadu po raz kolejny. W momencie jak wyszedł, zalany krwią i zaczął rzucać tymi płonącymi butelkami - coś wspaniałego. Psycholi grac umie, to pewne.
Mimo, że to czarny charakter kibicowałam mu :)

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

swietny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones