PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781685}
5,7 3 432
oceny
5,7 10 1 3432
6,8 4
oceny krytyków
Sweet Virginia
powrót do forum filmu Sweet Virginia

Solidna siódemka. Dość mroczny klimat, dobrze narysowani bohaterowie, muzyka także na plus. Brak metafizycznego bełkotu, przesadzonej akcji, herosów przeżywających 137 strzałów. Polecam.

ocenił(a) film na 4
WojtekJot

Taki sobie, gdybym wiedział to co mnie czeka to odpuściłbym ten film. Widziałem lepsze. Obejrzyj sobie nowy film z Antosiem Acts of Vengeance, albo Wind River dużo lepsze kino ;)

ocenił(a) film na 7
Michu_3

Dzięki za filmowe propozycje. Wind River widziałem i podobał mi się bardziej niż Sweet Virginia. Acts of Vengeance jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, opis filmu mnie nie zachęca, ale skoro jest ciekawy, może się jednak skuszę.

ocenił(a) film na 9
Michu_3

Obejrzałem "Wind River" niedawno i muszę się nie zgodzić, o wiele słabszy niż "Sweet Virginia".

ocenił(a) film na 8
Michu_3

Także muszę przyznać, że sweet virginia lepsza niż ,,wind river". Oba filmy z dobrą grą aktorską, ale w sweet ,, lepszy klimat i bardziej trzyma w napięciu

ocenił(a) film na 6
Michu_3

dobra 6.
jednak wind river 7 za surowszy klimat
i zaraz nadrabiam acts of vengeance

confused_bastard

To jeszcze dorzucę "Kaliber". Przebija te wszystkie wg. mnie ;)

ocenił(a) film na 7
Viperhead

Z którego roku ten "Kaliber", bo nie mogę znaleźć?

Pyrogenus

https://www.filmweb.pl/film/Calibre-2018-788933
Nie dziwię się, na Filmwebie w ogóle ciężko się szuka filmów z Netflixa ;)

ocenił(a) film na 7
Viperhead

Dzięki, na Filmwebie w ogóle ciężko się szuka jakichkolwiek filmów... Wpisujesz jakiś tytuł (jednowyrazowy), po czym wyskakuje pełno propozycji filmów, które zawierają ten wyraz, a tego właściwego albo nie ma wcale, albo jest gdzieś na końcu, dlatego najczęściej szukam przez google, ale od jakiegoś czasu mam coś z Windozą i dzieją się porąbane rzeczy, ale nie chcę Cię tu zanudzać, pozdro.

ocenił(a) film na 7
Michu_3

Niestety Acts of Vengeance dla mnie słabo wypada, a Wind River bardzo dobrze.

WojtekJot

Można opis fabuły bez spojlerów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones