Ben FosterI

Benjamin A. Foster

7,6
18 376 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Foster

Genialny w roli Burroughsa w "Kill Your Darlings". Po prostu się w niego przeistoczył, identyczny wygląd, głos, zachowanie. Szkoda że to tylko drugoplanowa rola, ale wynagrodzi nam to już niedługo swym udziałem w filmie Buscemiego "Queer" na podstawie prozy Burroughsa. Czuję w kościach, że będzie świetny film.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

Również mnie zachwycił swoją grą. Burroughs to specyficzna postać i sądzę, że inny aktor mógłby nie podołać zadaniu i zagrać go w karykaturalny sposób.

pan_dziejaszek

Również żałuję, że ta rola była tak skromna, bo moim zdaniem Frost był po prostu genialny. O klasę wyżej niż świetny DeHaan i lata świetlne przed pozostałymi. Samym tylko spojrzeniem zdziałał więcej niż Radcliffe całą swoją ekspresją. Fantastyczny, intrygujący, niepokojący. Czekam na wielką rolę!

pan_dziejaszek

Podzielam wasze zdanie! Dawno mnie tak nie ujęła drugoplanowa postać. Nie oglądałam zbyt wielu filmów z Panem Fosterem i czuję, że jest co nadrabiać :) Po prostu fenomenalny, jak dla mnie skradł całe widowisko i aż żal, że tak mało go w KYD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones