Jonathan TuckerI

Jonathan Moss Tucker

7,3
3 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Tucker

mimo,ze gra jakiegos nieudacznika jest super:)

Marlena_M

w hosten nie gra nieudacznika ale porywczeko kolesia. i ma w sobie to "cos" nie jest ideałem meskosci ale ... mi sie podoba i go lubie

Marlena_M

A ja sobie obejrzałam "Taniec martwych" z serii Mistrzów horroru i tam on gra Jaka (bez 'c' specjalnie właśnie) i kurczę:) no muszę się zgodzić z założycielką tematu, że przystojniak z niego, że ach:))))) <maślane oczy> I kurcze fajnie gra.. fenomenalnie patrzy.. fenomenalnie 'operuje' wzrokiem...ach...jak dla mnie to chodzący sex. Z innych filmów go nie kojarzę - tych, które oglądałam - np. z "Przekleństw niewinności" w ogóle go nie kojarzę - musiał być tam szczeniakowaty bardzo, no a dzieci nie zwracają mojej uwagi (tego rodzaju uwagi)...ale taki jaki jest w "Tańcu martwych" to och..ach.. jak najbardziej:>>> chłopak smukły jest, wysoki i te fenomenalne oczy...

Eleonora

cóż, ja nawet w "tańcu umarłych" cały czas widziałam w nim tego słodkiego chłopczyka z odstającymi uszami z "przekleństw niewinności" :) choć ma w sobie potencjał, może jeszcze zagra gdzieś tak, że zapomnę o jego roli z "przekleństw"

martylek

hehe, a ja go właśnie z tych "Przekleństw.." nie kojarzę, bo uwagę tam zwracam na te kobietki bardziej i tego starszego lovelasa, także mam to szczęście. Trochę gorzej będzie jak odświeżę sobie ten film, co na pewno uczynię bo bardzo go lubię, i mi się biedny Jonathan za bardzo odmłodzi w oczach ;P No, ale jednak chyba pod wpływem tego "Tańca.." nadal będę na niego lecieć :) Jeszcze fajnie wygląda w "Osaczonym". Tam to w ogóle wypas, bo gra też Ben Foster :))) Uczta dla oczu ;P

Eleonora

Według niektórych gra nieudaczników ale w filmie Ruiny poświęcij swe życie dla Amy..dał jej uciec.Ogolnie spoko koleś

szajba92_2

Też tak sądzę :)xoxoxoxoxoxooxoxoxoxoxoxxooxoxoxox

love_panic

A mi się najbardziej podobał w "Tańcu umarłych" ... :>> ach..och..ech.. :> przystojniaczek że hm....brak słów ;D
Widziałam też z jego udziałem "Teksańską masakrę..." ale do końca filmu nie miałam pojęcia że koleś, którego grał to on !! ;d
Ale jedynym słowem niezłe CIACHO z niego :>> :*:*:* <3

little_devil

No w "Tańcu.." wymiata ;)

Eleonora

no a jak ;P
Warto było kupić tę płytę, żeby go obejrzeć ;d

Marlena_M

zgadzam się :) FAJNE CIACHO I SŁODKI JEST
we wszystkich rolach jest świetny
JEGO DZIEWCZYNA TO SZCZĘŚCIARA ahhhhhhh !!!!!!

Marlena_M

ohh... ciasteczko :D
przystojny jak nie wiem :) <3

recess

wy polki w gazdym cudzoziemcu przystojniaka widzicie cyborgi jedne

damianolek3

To już nie może się cudzoziemiec podobać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones