Lexi AlexanderI

7,3
210 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lexi Alexander

Jak to już ktoś napisał, to kobieta z jajami, pokazuje w War Zone to, czego zabrakło w filmie z Punisherem z 2004 roku.

Quetzalc0atl

Hah. Wiesz co , wszedłem tutaj żeby napisać dokładnie to samo co ty xD. Nie ma co dzięki że mnie uprzedziłeś :D Kolejny koleś który myśli dokładnie tak samo jak ja:) Pozdrawiam fanów Punishera : War Zone i pani Lexi!!!
PS. Nie trawię Hooligansów i innych pierdół przeznaczonych dla bandyctwa, ale szanuję tą babkę właśnie za to co zobaczyłem w trailerach do nowego Punishera. Oby nie spierdolili projektu cenzurą, bo szykuje się film 2008 roku i najlepsza ekranizacja komiksu!!!

Hannibal_Lecter_4

Przyłączam się.Kocham tę kobietę,zwiastunem Punishera niesamowicie mi zaimponowała.To faktycznie może być jedna z najlepszych ekranizacji komiksowych.Mam nadzieję że jeśli nawet do kin trafi wersja ocenzurowana to pełnowartościowy produkt w wersji reżyserskiej dostaniemy na DVD.

hellboyjr

To samo chciałem na pisać pokazała klasę przy Hooligans a przy The Punisher War Zone to wogóle mistrzostwo życzę jej powodzenia przy następnych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones