Rumer Willis

Rumer Glenn Willis

6,4
689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rumer Willis

A może w końcu coś pozytywnego na jej temat?
Co w niej lubicie, czy są jakiej filmy z jej udziałem, które uważacie za naprawdę fajne?
Ja osobiście jestem fanką jej urody. Najbardziej podoba mi się w rudych włosach.
Z filmów uwielbiam odcinki 90210, w których pojawia się jako lesbijka Gia i "Ty będziesz następna". Osobiście uważam, ze ma talent aktorski, może nie na najwyższym poziomie, ale wszystkiego można się w końcu nauczyć.

rozczka

Dosyć fajnie zagrała Joanne w "Króliczku". Ja ja wole w ciemnych włosach, nie rudych :)

rozczka

OMG! Jak jesteś fanką jej urody? Ona jest najbrzydszą aktorką jaką znam!!! Wszystko oczy ,nos ,usta ,podbródek ,włosy ,ciało ,twarz ma OHYDNE!!! Dodatkowo 0% talentu!

dodsab

anczess nie powiedziała że jest fanką jej urody tylko że Rumer lepiej prezentuje się w czarnych włosach ^^ To jeszcze nie zbrodnia.

rozczka

mi tez się podoba w 90210 ;)

rozczka

Według mnie super zagrała w ,,Ty będziesz następna'' w ogóle to była moja ulubiona postać. Też nie jest aż taka brzydka. Ma tylko dużą szczenkę i brzydkie ma tu zdjęcie glówne, natomiast ma ładny uśmiech i oczy, jeszcze biustu nie ma małego. No i umie grać.

Magda_FF

Magda ma racje jest po prostu rewelacyjną aktorką po za tym filmów z nią nie widzieliscie a oceniacie zobaczccie sobie film Ty będziesz następna i powiedzcie ze ladnie nie wyglada..

rozczka

Na litość boską, toż to nie ma żadnych umiejętności aktorskich, ani urody. Miała jedną przeciętną rolę w "90210", w pozostałych filmach i serialach była po prostu tragiczna. Bruce i Demi ją wybili, a tak bez nich tak naprawdę byłaby... no, właśnie, niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones